Wychudzenie
Niedowaga
Norma
Nadwaga
Otyłość

Body Mass Index wynoszące 34 to I stopień otyłości


Twój Body Mass Index wynoszący 34 informuje, że powaznie chorujesz na otyłość. Ten stan niestety niesie ryzyko wielu poważnych powikłań. Aby zmotywować Cię do podjęcia właściwych zmagań z tym problemem, zamieszczamy kilka przydatnych informacj gdzie możesz szukać pomocy.

Zauważ, że otyłość I stopnia ocenia się w granicach od 30 do 34,99. Wynik 34 leży w górnej ich części. W związku z tym, mimo wszystkich niedoskonałości tego algorytmu, jest to już zbyt poważna otyłość aby ją bagatelizować.

Oczywiście, niezależnie od wyniku, zawsze warto inwestować w swoje zdrowie. Warto rozważyć dodatkowe aktwności fizyczne, a nawet konsultacje w tym zakresie z trenerem personanym. Który z nas nie chce wyglądać męsko i zdrowo?

Oczywiście nawet z tak wysokim BMI nie jest za późno do pracy nad sobą. Wspomnijmy oczywisty fakt, że podstawowym elementem, który pomoże Tobie w odzyskaniu odpowiedniej masy ciała jest aktywność fizyczna oraz adekwatna dieta.

Podziel się swoim wynikiem ze znajomymi :)

Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł.Leonardo da Vinci